איך לבחור אינטרנט איכותי שלא יגרום לכם לתקלות חוזרות ונשנות?

האינטרנט הפך להיות חלק חשוב ומהותי בחיים של כל אחד מאתנו. כולנו צריכים אותו, הן לשימושים פרטיים כמו קניות, יצירת קשר וחיפוש מידע והן עבור שימושים עסקיים ומשרדיים. לכאן או לכאן, כדאי לוודא שהאינטרנט שבוחרים יהיה איכותי, כך שלא תאלצו להתמודד עם תקלות חוזרות ונשנות.

כדי לבחור אינטרנט איכותי ומהיר עליכם קודם כל לרכוש חבילה של תשתית וספק. התשתית היא המערכת שעליה זורם המידע, וכיום הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש להעברת נתונים היא תשתית סיבים אופטיים, אשר טמונה מתחת לאדמה, ומציעה חוויית גלישה הרבה יותר מהירה, יציבה ואמינה.

ישנם ספקי שירותים שונים אשר מחזיקים תשתית סיבים אופטיים, כמו למשל אינטרנט סיבים אופטיים של אנלימיטד, כאשר ספקי האינטרנט מסייעים לכם לקלוט ולשדר מידע דרך התשתית על ידי שימוש באמצעים טכנולוגיים נוספים.

כיצד בוחרים ספק אינטרנט?

בתחילת הדרך היה אומנם מונופול של חברה אחת, אולם כיום יש לא מעט חברות אשר מספקות שירותי אינטרנט ללקוחות ברחבי הארץ. לכן יש לכם מבחר רחב ועליכם לעשות מעט סקר שוק, כדי שיהיה לכם אומדן. מה גם שעליכם להבין מה החבילה כוללת, ומה טיב השירות הטכני שתקבלו במקרה שאתם מתמודדים עם תקלה. שימו לב שהספק שתבחרו אינו רק מציע מחיר זול יותר ביחס למתחרים, אלא שהוא גם נותן שירות העונה על הצרכים שלכם מכל ההיבטים.

מהירות גלישה

דבר נוסף שעליכם לתת עליו את הטון כאשר אתם בוחרים אינטרנט איכותי הוא מהירות הגלישה. מהירות הגלישה תהיה פרמטר חשוב במיוחד אם בבית פועלים כמה מכשירים חכמים. באופן כללי מומלץ שהמהירות תהיה ממש גבוהה, כך שתוכל לספק מענה מיטבי לסוגים שונים של צרכנים. עליכם לדעת מראש, שלא בכל האזורים בארץ פרוסה תשתית שמסוגלת לספק את נפח הגלישה שאתם צריכים, לכן עליכם לשאול את הספק מה נפח הגלישה המקסימלי שתוכלו לקבל באזורכם, כדי לזכות לחבילה המהירה ביותר.

תשתית הסיבים

תשתית סיבים אופטיים מבוססת על כבלים דקיקים ושקופים אשר בעזרתם תוכלו לגלוש במהירות האור ממש, כאשר גם בתחום זה, ישנן טכנולוגיות מתקדמות יותר ואחרות פחות. אינטרנט סיבים אופטיים של אנלימיטד מבוסס על תשתית סיבים אופטיים שעוביים כחוט השערה, הנחשבת לטכנולוגיית הנתונים המתקדמת ביותר בארץ ובעולם. תשתית זו מעמידה לרשותכם מגוון מהירויות של עד 1,000 מגה בייט לכל בית ועסק, כך שתוכלו ליהנות מאינטרנט מהיר ומהתאמה מדויקת לצרכים שלכם.

לפני שמתחברים, בודקים

סיבים אופטיים זו הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש כיום עבור העברת נתונים, מה שמאפשר לכם לבצע פעולות שונות כמו לשל הורדות או העלאות באופן יציב ורציף וללא הפרעות מיותרות. לפני שאתם בוחרים באינטרנט כזה או אחר כדאי לעשות סקר שוק, בדקו שהאזור שלכם מחובר לתשתית סיבים אופטיים, תוכלו גם לבדוק את מהירות הגלישה בזמן אמת וכך להגיע להחלטה הטובה ביותר.