תוכן [ הסתר ]

עולם המדיה והטכנולוגיה ממשיך להתפתח במידה ניכרת ונראה כי הדור של המכשירים החכמים נמצא בעיצומו. אם בעבר המודל הפופולארי ביותר היה של חברת אפל, הלוא הוא האייפון, כיום יש מכשירים עם פונקציות הרבה יותר מתקדמות ונוחות למשתמש, בדיוק כמו סמסונג גלקסי 4.

מדובר במכשיר גדול אך מאוד דק מבחינת העובי, מבחינת האחיזה התחושה טובה ומדויקת והמסך הגדול מעניק יתרונות רבים לתפעול המכשיר. סמסונג גלקסי 4 התפתח גם מבחינת איכות הצילום, בתמונה חדה ובעלת רזולוציה גבוהה המשווה את עצמה למצלמות יקרות ואיכותיות. בתוך ממשק המצלמה ניתן לשנות את צבע התמונה, לבחור בפילטרים שונים ולשחק בתצוגה.

תוספות חדשות

סמסונג גלקסי 4 בעל רמקולים מאוד איכותיים, הרבה יותר מהמכשיר הקודם, זאת ניתן להבחין לפי עוצמת השמע והאיכות של הקול. ניתן לשמוע את ההבדל הן בשיחת טלפון רגילה והן בשיחת טלפון בשימוש בספיקר. לאור המסך הגדול והרזולוציה המחודדת, ניתן ליהנות מצפייה בסדרות וסרטים, בדומה לשימוש בטאבלט. כמו כן, מלבד המהירות של המכשיר והתפעול הקל שלו, סמסונג גלקסי 4 מכיל מספר תוספות חדשות ומאוד מתקדמות, המאפשרות למשתמש להחליט האם להדליק אותן או לא.

אחת מהתוספות המלהיבות היא דפדוף במכשיר באמצעות העיניים ללא מגע. אומנם יהיו כאלו שירגישו עומס על העיניים ואולי כאב ראש, אך עם הזמן וההרגל התוספת הזו יכולה מאוד להועיל ולשפר את איכות השימוש. תוספת נוספת ומאוד נחמדה היא עצירת סרטון אוטומטית כאשר המשתמש לא מכוון את עיניו אל המסך. כך לא רק שתוכלו לחסוך סוללה בזמן שתירדמו מול המכשיר, אלא גם לא תפספסו שום חלק מהסרטון.

יתרונות נוספים

אין ספק כי מדובר במכשיר מאוד איכותי, מפותח ומתקדם אשר מעשיר את חוויית המשתמש ומעניק לו אינספור יתרונות הן מהדגם הקודם של גלקסי והן מדגמים של פלאפונים מתחרים. הגישה, הפונקציונאליות, המהירות, התוספות הייחודיות וכל השאר מעניקים יתרון מאוד משמעותי ומשכנעים את הקניין לרכוש סמסונג גלקסי 4 ואף ליהנות ממנו במהלך תקופה ארוכה. המחיר נמוך יותר מהחברה המתחרה וניתן להשיג הרבה יותר פונקציות מכל מכשיר אחר.