הנך נמצא כאן:
»

מערכת הפעלה Windows

יש לא מעט טענות כנגדה, תלונות על תקלות, על איטיות לפעמים, אבל דבר אחד אי אפשר לקחת ממנה – מערכת ההפעלה Windows היא מערכת ההפעלה הנפוצה ביותר בעולם. המערכת פותחה על ידי מייקרוסופט וידעה שלל גרסאות, כאשר האחרונה בהן היא Windows8. באופן כללי, מערכת הפעלה היא המערכת הבסיסית ביותר בכל מחשב. זו בעצם התוכנה הראשונה שמופעלת אוטומטית מיד עם הדלקת המחשב, והיא זו שדרכה ייפתחו כל התוכנות והיישומים האחרים. מערכת ההפעלה היא בעצם הדרך לקשר בין רצון המשתמש לבין המימוש שלו על ידי המחשב.

תמיכה טכנית במערכת ההפעלה Windows

Windows הינה מערכת מאוד ידידותית ופשוטה מאוד להפעלה. התפוצה הגבוהה שלה הופכת אותה למוכרת ונוחה עבור רוב משתמשי המחשב בעולם. עם זאת, עדיין ישנן תקלות ובעיות שעלולות לצוץ, ושיפורים שצריכים להיעשות כעניין שבשגרה. המערכת עצמה מציעה למשתמש באופן שוטף התקנה של שדרוגים לשיפור התפקוד היעיל שלה. משתמשים רבים מוצאים עצמם לפעמים כשהם לא מבינים מה בדיוק מבקשת המערכת, כיצד והאם כדאי לפעול כרצונה.

מעבר לבעיות כאלו, משתמשים אחרים נתקלים בבעיות טכניות כמו מערכת הפעלה שעולה מאוד לאט או לא עולה בכלל, וירוס שמפריע לפעולתה או כל תקלה אחרת. עבור כל אלו ועוד, ניתן ורצוי לפנות לקבלת תמיכה טכנית. אחת הדרכים היא פנייה למדריכי העזרה של מערכת Windows עצמה, הנגישים מהמערכת עצמה ובדפי האינטרנט של מייקרוסופט. ההבנה של מדריכים הכתובים באנגלית, בשפה טכנית לעיתים, הוא לא תמיד פשוט, אך לא חסרים מדריכי אינטרנט לבעיות נפוצות גם בעברית, ובמקרה הצורך טכנאי תמיד יוכל לפתור את הבעיה.

רשימת מדריכים בנושא:

Msconfig

Msconfig

למד כיצד לשפר את זמן העלייה לאוויר של מערכת ההפעלה באמצעות ביטול יישומים ותוכנות בכלי ה-msconfig. פעולה פשוטה וחיונית.

התקנת עברית ב-Windows XP

התקנת עברית ב-Windows XP

תקנה של השפה העברית ב- XP היא בסך הכל עניין של כמה הגדרות, שכן האופציה לתמיכה בעברית קיימת, כמו בכל שפה אפשרית אחרת, אך לא כברירת מחדל.

מדריך התקנת גופנים ב Windows XP

מדריך התקנת גופנים ב Windows XP

יש לכם Windows XP ואתם רוצים להתקין במערכת גופנים חדשים? זה אפשרי - וזה גם לא כל כך קשה. על כך במאמר הבא.

מסך כחול ב-Windows XP

מסך כחול ב-Windows XP

מהו המסך הכחול ב-Windows XP ומדוע אנשים רבים פוחדים ממנו כל כך? מה ניתן לעשות וכיצד להבין את המשמעות שלו? על כך במאמר הבא.

מצב בטוח

מצב בטוח

מהו מצב בטוח (Safe Mode) וכיצד תוכלו להשתמש בו על מנת לטפל בבעיות שונות ב-Windows?

שתף תוכן זה עם חבריך!
הנך נמצא כאן:
»